iPad 3 Öncam Değişimi

iPad 3 Öncam ve Dokunmatik Değişimi Nerede Yaptırılır?

iPad 3 Öncam ve Dokunmatik Değişimini iPhone iStanbul ‘dan yaptırabilirsiniz.

Apple Teknik Servis

Tel: +90 216 492 1440 (pbx)
GSM: +90 535 331 3054

Mail: destek@iphoneistanbul.com

Adres: Murat Reis Mah. Gazi Cad. Selamet Sok. 64/1 Altunizade / İstanbul

iPad 3 Öncam Ve Dokunmatik Değişimi Bilgisi

iPad 3 camı hasar gördüğünde, bu birime yapışık hale olan dokunmatik paneli de değiştirilir.Yani, iPad’inizin ön paneli değiştirildiğinde, cam ve dokunmatiği birlikte çıkartılır ve yenisi takılır.

iPad 3’ün ön camı genellikle darbe ve ezilmelerle hasar görür. iPad ön camı, dokunmatik paneli ile bir bütün halindedir. iPad 3’ün ön camının alt yüzeyinde, dokunmatik alan bulunur.

iPad 3’ün ön camının kırılması ile iPad 3’ün dokunmatik panelinin çalışmaması durumunda yapılan işlemler aynıdır. Her iki durumda da ön panel komple değiştirilir.

Ancak, iPad 3’ün camı, ekrandan bağımsızdır. Yani iPad ekranı ile (görüntüyü altığınız bölüm) öncam birbirinden ayrıdır.

iPad öncamı kırıldı, ipad öncam sorunu, ipad kırık öncam tamiri, ipad dokunmatik çalışmıyor ve ipad dokunmatik problemi gibi şikayetlerin tamamında yapılan işlem, iPad 3’ün ön panelinin değiştirilmesidir.

 

iPad 3 Öncam ve Dokunmatik Değişimi Servis Süresi

iPhoneiStanbul, iPad 3 dokunmatik panel öncam değişimini yaklaşık 2 saat içinde yapmaktadır.

iPad 3 öncamı, iPad’in kasasına yapışıktır. iPad öncamı, kasadan ısıtılarak sökülmektedir. Bu işlem, teknik yeterlilik ve uzmanlık gerektirir.

iPad öncamı kırıldığında, genellikle ipad kasasının köşelerinden bir ya da bir kaç yeri ezilir. Bu ezilmelerden dolayı, yeni takılacak ipad camını kasaya tam olarak yerleştirilmesi extra süre almaktadır.

 

Apple iPad 3 Öncam Değişimi

Apple iPad 3 Öncam Değişimi